Warning: Missing argument 1 for get_post(), called in /home/hb00768/domains/sumim.lt/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/class-opengraph.php on line 494 and defined in /home/hb00768/domains/sumim.lt/public_html/wp-includes/post.php on line 380

Apie mus

Apie mus – įrankiai ir priemonės juvelyrams

Tiekimo grupė “Su.Mi’m” gyvuoja nuo 2007 metų. Pagrindinė veiklos rūšis – įrankiai ir priemonės juvelyrams. Esame įsikūrę Klaipėdoje, tačiau tiekiame prekes auksakaliams iš visos Lietuvos ir Latvijos.

Prekiaujame būtiniausia įranga – valcais, žiedų lenkikliais, kirtikliais, žiedų mažintuvais-didintuvais, matricomis, smulkiais įrankiais, ultragarso vonelėmis, bormašinėmis ir jų dalimis.

Aprūpiname auksakalius brangakmeniais – nuo deimantų, safyrų ir smaragdų iki kalibruotų, labai smulkių, brangakmenių, įvairių dydžių ir kokybės gėlavandenių ir Pietų jūrų perlų, raižynių iš įvairių mineralų. Tiekiame ligatūras, lydmetalius ir galvanikai skirtus įrankius ir priemones.

Per šiuos kelerius metus tapome daugelio Lietuvos auksakalių tiekėjais ir užsienio gamintojų bei pardavėjų partneriais. Reguliariai užsakome prekes iš stambių užsienio tiekėjų – www.goldschmiedebedarf.de, www.sapphire.ru, www.ruta.ru.

Skiriame dėmesį kiekvienam užsakovui, įsiklausome į jo pageidavimus, ieškome būdų pristatyti norimą prekę kuo greičiau, už optimalią kainą arba pasiūlyti tinkamą alternatyvą.

Nuo 2013-ųjų metų Su.Mi’m yra Klaipėdos krašto auksakalių cecho narys.

Su.Mi’m:

Tiekia auksakaliams įrankius ir brangakmenius;
Gamina juvelyrinius dirbinius pagal užsakymą;
Atstovauja asmeninių deimantų gamintojui Heart-In Diamond;
Rengia parodas, specializuotus kursus, keliones, kitus renginius.

Linkime malonaus ir naudingo apsilankymo mūsų tinklalapyje ir tikimės sėkmingo bendradarbiavimo.