Warning: Missing argument 1 for get_post(), called in /home/hb00768/domains/sumim.lt/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/class-opengraph.php on line 494 and defined in /home/hb00768/domains/sumim.lt/public_html/wp-includes/post.php on line 380

Opalai

Opalai – vieni nuostabiausių Žemės mineralų. Jie – vieninteliai brangakmeniai, kurių 2-10 ir netgi daugiau procentus sudaro vanduo. Neįtikėtinai spalvingą ir užburiantį opalo spalvų žaismą sąlygoja unikali mineralo struktūra, kurią sudaro daugelis griežta tvarka išdėstytų silicio oksido plokštelių. Šioje ištraukoje iš filmo “Gemology of Precious Opals” rodomi nuostabūs tauriųjų opalų pavyzdžiai:

Be to, opalai yra tiesiogiai susiję su dinozaurais ir… meteoritais. Šis ryšys smagiai pavaizduotas mūsų partnerių – įmonės Opal-Imperium (www.opal-imperium.de) – tinklalapyje.

Opal-Imperium patys kasa opalus Australijoje ir Meksikoje, patys juos briaunuoja. Turėdami daugiametės praktinės patirties, jie profesionaliai pakonsultuos įvairiais su opalais susijusiais klausimais ir patars, kokio tipo opalas tiks būtent Jūsų papuošalui.

Maloniai kviečiame pasigrožėti esamu opalų asortimentu partnerių tinklalapyje ir užsisakyti Jums patikusius akmenis. Reikalui esant, Su.Mi’m padės su užsakymu ir brangakmenių siuntimu iš Vokietijos į Lietuvą.