Warning: Missing argument 1 for get_post(), called in /home/hb00768/domains/sumim.lt/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/class-opengraph.php on line 494 and defined in /home/hb00768/domains/sumim.lt/public_html/wp-includes/post.php on line 380

Durston Rolling Mills valcai, rigeliai, kirtikliai

Pirmąkart Durston Rolling Mills pagamino valcus 1961 m. Įmonė nuolat augo, tobulindama produkciją, ir šiuo metu siūlo auksakaliams ir stambiems papuošalų gamintojams platų aukštos kokybės gaminių asortimentą.

Durston Rolling Mills valcai (mechaniniai ir elektriniai), matricos, kirtikliai, rigeliai, giljotinos, išpylimo formos, matuokliai, poliravimo mašinos vis labiau populiarėja Lietuvoje. Visi įrankiai gaminami Jungtinėje Karalystėje naudojant kietų arba tinkamai grūdintą ir nupoliruotą aukštos kokybės plieną. Durston Rolling Mills valcai – tai puikus kokybės ir kainos derinys.

2011 ir 2012 metais įmonė buvo nominuota Bukingemšyro verslumo ambasadorių apdovanojimui kaip sėkmingiausi tarptautiniai prekiautojai.

Su.Mi’m pradėjo bendradarbiauti su Durston Rolling Mills 2010 metais, atstovaudama šiam gamintojui Lietuvoje ir Latvijoje. Durston Rolling Mills valcai ir kiti įrankiai iš pradžių pelnė jaunos kartos auksakalių simpatijas, o vėliau ir patyrusių meistrų, įpratusių dirbti su kitų gamintojų įrankiais.

Siūlome Jūsų dėmesiui 2013-2014 metų Durston Rolling Mills įrankių katalogą:

Durston Rolling Mills valcai

Durston Rolling Mills produkcijos katalogas 2014 m.
Norėdami pavartyti, spustelėkite paveiksliuką.

Galiojantis 2020-ųjų metų Durston Rolling Mills kainoraštis.

Kainos kainoraštyje nurodytos be pristatymo išlaidų. Jos nustatomos individualiai, priklausomai nuo užsakomų prekių svorio. Įprastai, jeigu užsakomų prekių svoris neviršija 10 kg, pristatymo kaina iki Klaipėdos ~€30. Valcų pristatymas įprastai kainuoja ~€60-70. Raginame pasinaudoti jungtinių užsakymų galimybe, kai kelių užsakovų prekės pristatomos vienu metu. Tai leidžia gerokai sumažinti pristatymo iki Lietuvos išlaidas. Tokiu atveju, valcų pristatymo iki Lietuvos kaina būna ~€30-40.

Kai kurios Durston Rolling Mills prekės mūsų parduotuvėje.

Siūlome pasižiūrėti kelis trumpus filmukus apie Durston Rolling Mills produktus: