Warning: Missing argument 1 for get_post(), called in /home/hb00768/domains/sumim.lt/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/class-opengraph.php on line 494 and defined in /home/hb00768/domains/sumim.lt/public_html/wp-includes/post.php on line 380

Įrankiai iš Indijos

Indija nuo seno garsėja kaip šalis su stripriomis papuošalų gamybos ir brangakmenių apdirbimo tradicijomis. Iki šiol Mumbajaus gatvelėse galima aptikti senų juvelyrų dirbtuvių, kur sėkmingai naudojamasi įrankiais, kurie galėjo būti naudojami prieš 100, 200 ir daugiau metų.

Mes negalėjome praleisti progos ir nepasiūlyti Lietuvos auksakaliams galimybės užsisakyti Indijoje pagamintų įrankių, kurių kaina labai miela širdžiai ir piniginei.

Kai kurios prekės, išvardintos kataloge, akivaizdžiai importuotos iš kitų šalių, ir jas geriau užsisakyti tiesiogiai iš Europos gamintojų. Tačiau dauguma prekių stebina įvairumu ir geromis kainomis.

Maloniai kviečiame susipažinti su katalogu ir kainoraščiu bei siųsti užsakymą.

Svarbu!

1. Norėtume atkreipti Jūsų dėmesį į delikatų kainos-kokybės santykio momentą. Kadangi jau teko dirbti su įrankiais, parsiųstais iš Indijos, iš patirties žinome, kad prekės negali pasigirti išskirtine kokybe. Užtat pigu. Bet ne itin kokybiška. Bet pigu:) Drąsiai galime rekomenduoti prekes, kurių reikia daug, kurios greitai susidėvi ir kurių negaila. Bet jeigu norėtumėte “rimtesnių” įrankių (valcų, tempimo lentų ir pan.), vis dėlto rekomenduotume Europos gamintojus.

Žemiau pateikiame kelių mūsų klientų atsiliepimus apie jau užsakytas ir išbandytas prekes iš pateikto katalogo. Labai jiems ačiū! Be to, jeigu taip pat turite ką pasakyti apie savo išbandytas indiškas prekes, būsime dėkingi!

2. Terminai – svyruoja nuo 1 mėn. iki 5 mėn. (rekordas). Taupydami Jūsų pinigus, siunčiame prekes registruotu oro paštu arba jūra, o ne, pvz. FedEx tarnybos pagalba. Siuntos keliauja iš pat Indijos – tai labai toli. Be to, yra daugelis tarpinių “stotelių”, kur yra savo biurokratija, švenčių dienos, streikai arba tiesiog neprofesionalumas. T.y. veiksniai, kurie nuo mūsų nepriklauso. Todėl prašome visų savo užsakovų pasisemti kantrybės. Taip pat norime, kad prekės atsirastų Lietuvoje kuo greičiau. Bet tenka rinktis – greita/brangu arba pigu/lėta:)

Komentarai apie išbandytas indiškas prekes

“Kas liečia indiškus įrankius, tai dauguma tikrai pasiteisino (stekai vaškui dar reikalauja ,,tiuningo”, o buteliukai rūgščiai visikai netinkami  naudoti pagal paskirtį – kamšteliai be šlifo, visiškai nesandarūs). Bet tai niekis :) ). Deimantinės frezos neblogos, nors galėtų būti aštresnės. Kaina tikrai puiki už tokį didelį komplektą.
Kitos prekės tikrai neblogos :) Siunta esu patenkintas.”
 
“Laba diena,
įspūdžiai apie indiškus įrankius:

pincetai 597, 600, 570, 571, 581, 599, 614 – 100% ko tikėjausi, priekaištų nėra – 5/5

pincetas 579A- galvojau bus dažytas milteliniu būdu (powder coated), o jis tik kažkokia “plionke” apvilktas, kaip ir 686D semtuvėlių rinkinys. Įdomu kiek ta juoda spalva laikysis. :)

176 – titano viela galėtų būt ilgesnė, bet bet.. vertinu 3/5.

048, 049 – labai patinka rankenų forma, o patys instrumentai reikalauja apdirbimo. 4/5

059 – tikėjausi prastesnės dėžutės kokybės. Man minusas, o kažkam privalumas, kad skylės yra 2.35 ir 3.2mm koteliams. 4/5

047 – reik apsidirbti, perpoliruoti, metalas minkštokas.

306 – matyt laimės reikalas kokias gausi, šitas egzempliorus su paliktais “patiokais” nuo metalo liejimo,

vienam kampe žiaunos prastai sueina, plonesnę vielą sunkiai sugriebs. 3/5
462, 467 – viskas ok.”
 
Dėl įrankio 294D – Matrica su puansonais (40 dalių):
“Visi atraminiai irankiai: ankos ,grioveliai kubikai patenkinami.Prie ju reiketu padirbeti su sveitimo-poliravimo priemonem ir butu gerai. O paunsonai pagaminti  grubiai, pavirsius su tekinimo irezimais, kai kur is ranoks prasveista, nera geometrijos, tik kai kuriuos butu verta bandyti tvarkyt jautresniam darbui.
Del metalo ,kadangi esu turtingas metalo testavimo iranga, matavau uzgrudinimo kietuma, atramines dalys uzgrudintos zemiausiu is leistinu tokiems irankiams kietumu, tarkim patenkinamos. Tuo tarpu paunsonai visi( tyriau tik 8) uzgrudinti labai skirtingai nuo visiskai ar nedagrudinto arba per stipriai atleisto iki pergrudinto net trukusio isilgai savo ilgiui iki puses.Tas itrukimas ir paragino pamatuoti kietuma.Grudinimas turi tiesiogini rysi su irankio ilgaamziskumu ji naudojant.
Apibendrinant, mano nuomone, profisionalams irankis netinkamas, na megejams ar kokiems vaiku uzsiemimu bureliams-mokyklelems gerai.”
 
047A Agatinis burnisher , 20 cm – nelabai pasiteisino, akmens paviršius galėtų būti lygesnis (jei jis skirtas poliravimui..)
242D ,,Vaško lituoklis” – pamačius pakuotę supratau, kad šis prietaisas yra skirtas elektronikos prietaisų litavimui, apie vašką – nė žodžio.. BET, ne bėda! Temperatūros reguliavimo diapazonas yra platus, tad galima nustatyti laipsnius tinkamus darbui su vaškais :)
434 Auksakalio plaktukas su medine rankena – su auksakalyste šis produktas mažai ką turi bendro.. Kreivokas.. Labiau tinkamas vaikams žaisti ,,staliais” :)

382B bei 386D – Žiedų matuokliai – preke esu patenkintas. Pagaminimas netobulas, bet pakankamai kokybiškas, briaunos neaštrios, maloniai maunasi ant pirštų. Blogybė, kad nėra mums įprasto žymėjimo milimetrais (kas ir buvo aišku), tad teks pačiam užsirašyti :)

572, 579A, 580, 591, 594A, 598, 609 – Pincetai labai geri!

5016 – Kaltukai su skaičiais ir raidėmis – neįdealūs, bet gal privers.. Gal kiek apsirikau su dydžiu, tad ketvirtai partijai užsakiau mažesnį komplektuką.

4901 – Automatinis žymeklis – Puikus!”