Warning: Missing argument 1 for get_post(), called in /home/hb00768/domains/sumim.lt/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/class-opengraph.php on line 494 and defined in /home/hb00768/domains/sumim.lt/public_html/wp-includes/post.php on line 380

Jungtiniai užsakymai

Siekdami teikti prekes už optimaliausią kainą, laikas nuo laiko skelbiame jungtinius užsakymus. Jungtiniai užsakymai – tai proga užsisakyti ir parsisiųsti norimas prekes už žymiai mažesnę siuntimo kainą.

Pavyzdžiui, įprastai parsisiųsti valcus iš Didžiosios Britanijos kainuoja ~€60-70. Tačiau jeigu siunčiamės iš karto kelias prekes, valcų siuntimo kaina sumažėja iki ~€35-45. Taip pat ir su kitomis prekėmis – tarkime, iš vokiečių Fischer katalogo. Būna taip, kad pati prekė kainuoja mažiau, nei siuntimas. Jungtiniai užsakymai leidžia paprastai ir už nedidelę kainą parsisiųsti įvairiausių smulkmenų – nuo pjūklelių ir dildelių iki vaškų, ypatingų frezų ir galvanikos produktų.

Jungtiniai užsakymai skelbiami el. laiškais auksakaliams, esantiems mūsų duomenų bazėje. Jeigu norite gauti tokius pranešimus, maloniai kviečiame rašyti mums.