Warning: Missing argument 1 for get_post(), called in /home/hb00768/domains/sumim.lt/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/class-opengraph.php on line 494 and defined in /home/hb00768/domains/sumim.lt/public_html/wp-includes/post.php on line 380

Maillefer frezos

Gamintojas “Maillefer Instruments” yra įsikūręs Ballaigues miestelyje, kalningame Jura regione – Šveicarų juvelyrikos, aukšto tikslumo gamybos ir nepriekaištingo laikrodininkystės amato lopšy. Kompanijos istorija prasidėjo 1889 metais, kai Auguste Maillefer pagamino savo pirmuosius aukšto tikslumo įrankius.

Prieš tapdamas dantistu, budamas 40-ies metų, Auguste Maillefer buvo laikrodininku. Šios patirties dėka jam kilo mintis pagaminti odontologijai skirtus įrankius, kurie pasižymėtų laikrodininkystei būdingu tikslumu ir kokybe.

Pirmieji Maillefer’o pagaminti įrankiai buvo dantų nervų adatos, drilborai, dantų šaknų kanalų brūžikliai. Jau 1920-aisiais veikė industrinė nerūdijančio plieno frezų gamyba, 1950-aisiais buvo pristatytos volframo karbido (tungsten carbide) ir deimantinės frezos.

Šiai dienai Maillefer yra pasaulio lyderiai endodontinių įrankių gamyboje ir svarbūs tiekėjai chirurgijos specialistams bei auksakaliams.

Visi Maillefer produktai pasižymi nepriekaištinga pagaminimo ir darbo kokybe. Taip yra dėl dviejų priežasčių: tobulinimas ir tyrimai liečia ne tik produkciją, bet ir gamybos principus bei įrangą. Be to, Maillefer pasigamina savo įrangą – tai garantuoja nepalyginamą produkcijos kokybę.

Kompanijoje dirba apie 700 darbuotojų. Nuo 1995 metų jį yra Dentsply International Group dalis.

Visi Maillefer gaminiai sertifikuoti ISO 9001, ISO 13485, EN 46001 ir CE.  

Auksakaliams skirtų frezų, kornaizenų ir vaško apdirbimo įrankių sąrašą su kainomis galima rasti čia.