Warning: Missing argument 1 for get_post(), called in /home/hb00768/domains/sumim.lt/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/class-opengraph.php on line 494 and defined in /home/hb00768/domains/sumim.lt/public_html/wp-includes/post.php on line 380

Ultragarso vonelės EMAG

Ultragarso vonelė EMAGEMAG AG – tai vokiečių firma, atliekanti tyrimus, gaminanti ir parduodanti šiuolaikinę įrangą su ultragarso ir/arba ultravioleto technologijomis. EMAG produkcijos gretose – ultragarso valymo įranga net smulkiausiems objektams, UV šviesos kietikliai ir mikro valymo įranga odontologijai bei mikro masažo įranga, veikianti ultragarso pagrindu. Įrangą papildo tos pačios firmos sukurti ir gaminami skysčiai vonelėms.

EMAG AG produkcija naudojama įvairiausiose srityse – namuose ir kaip mėgstamo užsiėmimo dalis, dirbtuvėse, prekyboje, laboratorijoje, medicinos arba odontologijos įstaigose. Tarp jų, be abejo, ir juvelyrikos gamybos pramonė.

EMAG AG turi daugiau nei 20 patentų ir sertifikavimą pagal naujai paruoštus kokybės standartus DIN EN ISO 9001-2008.

EMAG AG ultragarso vonelės
Palyginus su konkurentų produkcija, EMAG AG ultragarso vonelės, turinčios identiškas technines savybes, turi kelis privalumus:

  • Komplektą visada sudaro ultragarso vonelė, krepšys ir dangtelis. Konkurentų prietaisai įprastai pardodami be krepšio ir dangtelio;
  • Vonelių kaina yra mažesnė, palyginus su konkurentų pordukcija;
  • Vonelių laiko temperatūros nustatymo reguliatoriai yra mechaniniai. Jie yra patikimesni ir praktiškesni techninio aptarnavimo arba remonto atveju.

Norėdami užsisakyti vonelę, prašome rašyti arba skambinti tel. 8650 309 03. Mūsų parduotuvėje matysite kelis populiariausius EMAG ultragarso vonelių modelius.